top of page

Youth Group

Public·89 members

(((ŽÍT))) Kolín Bohemians přenos 11 října 2023

před 9 hodinami — Zápas: Kolín Mogul - Bohemians 1905. Přehled zápasu; Statistiky. Výsledkové ... Fotbal – přímý přenos online · Hokej – přímý přenos online ...

Opět ale Boevův mančaft úřadoval až v závěru. O postupu do 3. kola rozhodl v 85. minutě Ondřej Sodoma a pojistku přidal Václav Slavík. Ligový program Bohemians po reprezentační pauze 22. v 18:00 12. kolo Fortuna ligy Jablonec vs. Bohemians 29. v 18:00 13. kolo Fortuna ligy Bohemians vs. Slavia 04. 11. v 18:00 14. kolo Fortuna ligy Sparta vs. Bohemians Bohemians v lize klopýtají, v poháru Veselý varoval před Waterloo Je ještě brzy na nějaké soudy. Zatím ale vršovičtí Bohemians nedokázali zopakovat výkony, kterými si v minulé sezoně po 36 letech uhráli evropské poháry. Mužstvo kouče Jaroslava Veselého z posledních pěti duelů vyhrálo jediný a Klokanům po 11 ligových kolech patří osmá příčka. Nejnovější frustrace Bohemians pochází z minulého víkendu, kdy doma s posledním Zlínem jen remizovali 0:0. Trenéru Veselému se podle pozápasové tiskové konference nelíbilo, jak byla hra rozkouskovaná. Jedním dechem ale dodal, že šance na rozhodnutí jeho svěřenci měli. Asi tu největší neproměnil Jan Matoušek. MOL Cup: Kolín - Bohemians 1905 živě [11. 10. ] ▶️ 3. kolo poháruČeskou nejvyšší soutěž přerušila reprezentační pauza. Přesto jdou některé prvoligové kluby do akce. Konkrétně v dohrávce 3. kola MOL Cupu, kde se představí i vršovičtí Bohemians. Klokani nastoupí na hřišti třetiligového Kolína. Sledujte tento duel na TV Tipsport. Živý přenos – KurzyKolín – Bohemians – H2H – Tip Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia 3. kolo MOL Cupu 2023/2024: SK Sparta Kolín vs. Výhra Kolína je ohodnocena kurzem 12, 20. U remízy, která by utkání poslala do prodloužení, najdete kurz 6, 95. Informace před zápasem Kolín vs. Bohemians 📅 Kdy: 11. 2023 od 15:30 🌍 Kde: Stadion v Borkách, Kolín 🏆 Soutěž: 3. kolo MOL Cupu 2023/24 ✔ Kurzy Tipsportu: 12, 20 – 6, 95 – 1, 16 📺 Přímý přenos: TV Tipsport Kolín obral lídra třetí ligy, trápily ho ale standardky Třetiligová Sparta Kolín se v poslední době přece jen zvedla. Září začal tým bulharského trenéra Vasila Boeva třemi porážkami s děsivým skóre 1:10. Ofenziva momentálně stojí na Dominiku Veselém. Ten dal šest gólů a dělí se o druhé místo mezi střelci České fotbalové ligy. V kádru Kolína najdeme i hráče s ligovými zkušenostmi. A to v osobě Davida Bredy, který prošel Jabloncem a pražskou Duklou. Pokud jde o aktuální pohárový ročník, tak si to Kolínští zatím moc neusnadnili. Jediný gól zápasu v Novém Bydžově padl až v 84. minutě. Doma pak porazili Chlumec nad Cidlinou 3:1. (Sledovat televizi) Kolín Bohemians koukněte se 11 října 202 před 8 hodinami — V té minulé obsadil skvělé čtvrté místo a disponoval čtvrtým nejlepším útokem v celé soutěži (53 branek). Kolín Bohemians přenos 11 října 2023 ...